Транспарент за пакување на Longway01
Банер за пакување на Longway
Транспарент за пакување на Longway03

Нов производ

Сите
 • 28/410 28/400 Топла продажба Рачна чиста пластична гард ...

  Модел: LW-CC-10
  Достапна големина: 28/410 28/400
 • g15-100ml големи и мали капацитети празни пластични ...

  Модел: LW-A10
  Достапна големина: 15-100мл
 • 20g 30g 50ml крем тегли AS пластични про transparentирни ...

  Модел: LW-B15
  Достапна големина: 20ML 30ML 50ML
 • Квадратни пластични шишиња за пумпи со лосион PETG за Liq ...

  Модел: MJ07-250
  Достапна големина: 250 мл
 • 28/410 ПП пластичен црн лосион за шампон издава ...

  Модел: LW-F02
  Достапна големина: 24/410 24/415 28/410 28/415

за компанијата

Ningbo Longway Packaging S&T Co., Ltd.

Нашата компанија е професионално претпријатие за производство на материјали за пакување козметика, придржувајќи се кон духот на Интернет, размислувајќи како да им служи на секој клиент, кршејќи ги традиционалните граници на индустријата, со цел да изградиме едношалтерска платформа за набавки на материјали за пакување козметика, ние сè уште работиме на тоа.

Имајќи права за само-извоз, нашата компанија извезуваше производи во Америка, Јужна Кореја, Тајван, Средниот исток, Југоисточна Азија и други земји и региони, кои се фаворизирани од клиентите.

Нашата сила

 • Дизајн служба

  7 инженери за обликување кои ни понудија комплетен ланец од дизајн на производи до изработка на обликување, што обезбеди квалитет на стоката, согласно искуството од клиентите, нашиот дизајнерски тим во комбинација со нова и ефикасна технологија на производство за да ги исполни високите барања за прилагодување на клиентот.
 • Јачина на фабриката

  Имаме производствена работилница од 12 000 квадратни метри, повеќе од 60 комплети машина за обликување со вбризгување, 16 комплети машина за дување со шишиња, повеќе од 40 комплети опрема за автоматско склопување,
  складиште на самото место зафаќа површина од 13 000 квадратни во моментов.
 • Офлајн шоу

  Лонгвеј е активно вклучен во глобалниот натпревар, имаме 15 изложби секоја година кои го возбудуваат светот во моментов
 • Процес на нарачка

  Мала нарачка (помалку од 1000)
  Може да се нарача преку longwayTaobao, 1688, Alibaba international, ALiExpress официјална веб-страница Прилагодете го персонализираното пакување за шарм
ODM / OEM
Прилагодување на мојот ексклузивен производ
Започнете со прилагодување
Снабдување на козметичко пакување со уникатен шарм за клиентите
 • Бр. 2, патот Макаото, градот Мажху, Јујао, провинција hejеџијанг, Кина
 • alison@nblongway.com
 • 86-574-62705085 (работно време)
 • 86 18067315901 (неработно време)
Контактирајте не сега