Paketimi Longway banner01
Banderolë e Paketimit Longway
Paketimi Longway banner03

New Product

të gjithë
 • Shish shkumë me shumicë Amber Green Green Stock PET Pla ...

  Modeli: SM22-500
  Madhësia e disponueshme: 500ML
 • Shishe plastike e pastër e pastër PET me cilësi të lartë ...

  Modeli: SM01-50ML
  Madhësia e disponueshme: 50ml
 • Shishe pompë krem ​​pijshme e mbushur PET ideale për loti ...

  Modeli: SM01-50
  Madhësia e disponueshme: 50ml
 • Shishe mbuluese të sheshtë 20 ml me prizë pp për ...

  Modeli: LW-SM02
  Madhësia e disponueshme: 20ml
 • China wholesale Plastic Spray Pen - 10ml small...

  Modeli: LW-SM02
  Madhësia e disponueshme: 20ml
 • Kompanitë Prodhuese për 1000ml Shish shishe -...

  Modeli: SM01-50
  Madhësia e disponueshme: 50ml
 • Wholesale White Plastic Caps - 20ml flat shoul...

  Modeli: LW-SM01
  Madhësia e disponueshme: 50ml
 • Bottom price Acrylic Airless Cream Jar - Fact...

  Modeli: SM01-15
  Madhësia e disponueshme: 15ml
 • 2019 Good Quality Screw Plastic Cap - Color cu...

  Modeli: LW-SM02
  Madhësia e disponueshme: 20ml
 • 2019 wholesale price Airless Pump Bottles - sh...

  Modeli: LW-SM01
  Madhësia e disponueshme: 60ML
 • Chinese wholesale Moroccan Oil Pump - 25ml ess...

  Modeli: LW-L01
  Madhësia e disponueshme: 18/410 20/410 24/410
 • China OEM Small Lotion Bottle - 30ml Plastic P...

  Modeli: SM01-60ML
  Madhësia e disponueshme: 60ML

në lidhje me kompaninë

Paketimi S & T Co Ningbo Longway, Ltd

Ndërmarrja jonë është një ndërmarrje profesionale për prodhimin e materialeve të paketimit të kozmetikës, duke iu përmbajtur frymës së Internetit, duke menduar mënyrën për t’i shërbyer çdo klienti, duke thyer kufijtë tradicionalë të industrisë, me qëllim ndërtimin e një platforme të blerjes së paketimit të materialeve kozmetike me një ndalesë, ne jemi akoma duke punuar në të.

Duke pasur të drejta të vetë-eksportit, kompania jonë ka eksportuar produkte në Amerikë, Korenë e Jugut, Tajvan, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore dhe vende dhe rajone të tjera, të cilat favorizohen nga klientët.

Our Strength

 • Shërbimi i Dizajnit

  7 inxhinierë të derdhur, të cilët na ofruan një zinxhir të plotë nga dizajni i produktit deri tek bërja e derdhur, e cila siguroi Marrëveshjen e cilësisë së mallrave në përvojën e klientëve, ekipi ynë i dizajnit kombinuar me teknologji të re dhe efikase të prodhimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorit për personalizimin e nivelit të lartë.
 • Fuqia e fabrikës

  Ne kemi një seminar prodhimi prej 12,000 metër katror, ​​më shumë se 60 grupe makine derdhur injeksion, 16 aparat shishe defekt makine, më shumë se 40 grupe pajisje të plotë automatike kuvendit,
  depo vend mbulon një sipërfaqe prej 13,000 katror aktualisht.
 • Trego offline

  Longway ia i përfshirë në mënyrë aktive në konkurrencën globale, ne kemi 15 ekspozita çdo vit me armë në botë aktualisht
 • Procesi i porosisë

  Porosia e vogël (më pak se 1000)
  Mund të porositet përmes longwayTaobao, 1688, Alibaba International, faqja zyrtare e internetit ALiExpressKompozoni paketimin e sharmit të personalizuar
ODM / OEM
Përshtatja e produktit tim ekskluziv
Filloni të personalizoni
Furnizimi me paketim kozmetik me bukuri unike për klientët
 • Nr.2, Rruga Macaotou, Qyteti Mazhu, Yuyao, Provinca Zhejiang, Kinë
 • alison@nblongway.com
 • 86-574-62705085 (Koha e punës)
 • 86 18067315901 (koha jo pune)
Na kontaktoni Tani